Як спроектувати будинок

Що буде, якщо вдома почнуть проектувати не архітектори, а люди, які потім і будуть жити в цих будинках? Архітектор Аластир Парвін вважає, що люди без спеціальної освіти цілком можуть впоратися з цим завданням. Головне, мати під рукою правильну інформацію!

Єдиний раз, коли я бачила, як люди самі для себе проектують будинок, був під час будівництва дачі моїми свекрами. Незважаючи на те, що жоден з них не отримав потрібної для цього освіти, будинки вийде хорошим: теплим, світлим і просторим.

Можливо, вся справа в тому, що вони — це покоління «самоделкиных», так як у них просто не було іншого виходу у вигляді тотального радянського дефіциту. Але факт залишається фактом — будинок вдався. Так може бути, ця ідея не така вже й божевільна? Архітектор Аластир Парвін вважає, що люди без спеціальної освіти цілком можуть впоратися з цим завданням. Головне, мати під рукою правильну інформацію! І саме цю інформацію надає Wikihouse — відкрите для будівництва. З його допомогою кожен може побудувати будинок де завгодно.

 

Посилання для тих, хто надихнувся після перегляду відео на подвиг — Wikihouse

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *