Як синхронізувати мобільний телефон і настільний Twitter-клієнт

Сьогодні я хочу поділитися своїм досвідом використання Twitter на мобільному телефоні (в моєму випадку це iPhone) і комп’ютері. Проблема полягає в тому, щоб не читати одне і теж на комп’ютері, після того як це було прочитано на мобільному і навпаки. Є кілька сервісів та програм, які роблять свою роботу просто відмінно!

Як синхронізувати мобільний телефон і настільний Twitter-клієнт

Першим рішенням є програмний комплекс Tweetdeck, який складається з настільного AIR-клієнта, який працює на будь-якій ОС і iPhone додатки. Синхронізація прочитаного в тому чи іншому клієнта відбувається через сервер Tweetdeck, на якому ви заводите аккаунт. Зазвичай заводити його зовсім не обов’язково і досить вашого Twitter-аккаунта, але для синхронізації необхідно 🙂

Як синхронізувати мобільний телефон і настільний Twitter-клієнт

Якщо ж ви, як і я, терпіти не можете AIR-вироби жеруть пам’ять комп’ютера і гріють атмосферу Землі перегруженым проців, то придивіться до Hootsuite. Це теж веб-сервіс, який через себе синхронізує веб-клієнт і його iPhone-малюка, який стоїть пару баксів. Важливо, що Hootsuite просто відмінне рішення для тих, хто користується безліччю акаунтів і відстежує статистику своїх вкорочених урлов і на повну котушку використовує #хештеги.

Якщо для вашого мобільного та ПК існує інший спосіб синхронізувати мобільний і настільне використання твіттера, то діліться. Особливо цікаві поради додамо в пост.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *