Як синхронізувати файли комп’ютера і Android смартфона без проводів

Сьогодні мова піде про Cheetah Sync для Android — додатку для синхронізації файлів між вашим комп’ютером і Android пристроєм за допомогою WiFi мережі. В раніше опублікованій статті вже говорилося про можливості синхронізації музичних, і не лише для файлів між андроїдом і комп’ютером. Це додаток відмінно доповнить колекцію, дозволяючи вам синхронізувати дані абсолютно безкоштовно і без використання проводів.

Як синхронізувати файли комп’ютера і Android смартфона без проводів Як синхронізувати файли комп’ютера і Android смартфона без проводів

Для роботи системи потрібно встановити додаток для мобільного пристрою з Android Market, а потім з сайту розробника (так, iSyncr придумали теж вони) завантажити програму на ваш комп’ютер. Підтримуються ОС Windows XP і більш пізні, а також Mac OS 10.5 і більш пізні. Після встановлення програм на Android і комп’ютер можна приступити до синхронізації. Відкрийте програму на мобільному пристрої і за допомогою кнопки Tasks увімкніть відображення всіх комп’ютерів в мережі з встановленим додатком Cheetah Sync. Залишиться тільки вибрати папки для синхронізації і натиснути Sync, після чого додаток синхронізує файли між пристроями.

Як синхронізувати файли комп’ютера і Android смартфона без проводів

Додаток має досить великий список налаштувань, що дозволяє налаштувати її повністю під себе, що, звичайно ж, дуже радує. При виникненні проблем з підключенням до комп’ютера зверніться до мануали по налаштувань фаєрвола через пункт Help.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *