Як швидко зарядити iPhone за допомогою команди iOS 12

Допоможе цей шорткат.

Лайфхак з авиарежимом і зниженням яскравості екрану, що дозволяє прискорити заряджання, знають і використовують багато. Однак відключати бездротові модулі вручну досить довго, до того ж потім легко забути включити їх назад і залишитися без зв’язку.

Позбутися від цих недоліків можна за допомогою спеціальної швидкої команди. Вона дозволяє в одне торкання вимикати модулі Wi-Fi і Bluetooth, одночасно активувавши авіарежім, знизивши яскравість підсвічування дисплея і включивши режим енергозбереження. В результаті цього після підключення адаптера живлення акумулятор iPhone буде заряджатися максимально швидко.

Через півгодини команда перевірить рівень заряду і повідомить його власникові смартфона. Після цього можна або продовжити сесію швидкої зарядки ще на 15 хвилин, або завершити її. При виборі другого варіанту автоматично відключиться режим енергозбереження і авіарежім, а також включаться бездротові модулі і збільшиться яскравість підсвічування.

Для додавання команди спочатку потрібно встановити однойменне додаток, після чого перейти за цим посиланням та натиснути «Додати команду».

Завантажити QR-Code

Швидкі команди
Розробник: Apple
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *