Як швидко створити логотип

Робота професійного дизайнера над логотипом схожа на працю ювеліра. У мініатюрному розмірі вельми обмеженими художніми засобами він повинен відобразити дух і сутність компанії і, можливо, саме логотип буде визначати весь шлях її розвитку. Тому і коштує така робота, як правило, не мало. Втім, можна спробувати зробити логотип і самостійно. Тим більше, що за допомогою сервісу FreeLogoCreator робиться це дуже швидко і абсолютно безкоштовно.

Як швидко створити логотип

Для створення логотипу необхідно перейти на цю сторінку та ввести назву свого сайту, фірми або бренду. Потім натискаємо кнопку Generate і тут же отримуємо готовий логотип. Основна перевага цього онлайнового генератора полягає в тому, що він має великий вибір різноманітних шрифтів і різних опцій написання тексту. Кирилицю сервіс розуміє, однак художні шрифти при цьому будуть недоступні, за винятком кількох.

Як швидко створити логотип

Кілька десятків різноманітних шрифтів, настроювання кольору, розміру, додавання тіней і обведення — все це дозволяє створювати незліченну кількість варіантів написання тексту. Перебір різних поєднань опцій і вибір ідеального остаточного варіанту можуть здорово захопити і зайняти тривалий час.

Зберегти результат можна натиснувши на кнопку Download у форматі JPG. Сервіс працює безкоштовно, реєстрація не потрібна.

FreeLogoCreator

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *