Як схуднути за рік на 60 кілограмів? Секрети актриси Наталії Бочкарьової

Артистка Наталя Бочкарьова з дитинства не відрізнялася худим статурою. А після других пологів її вага досягла катастрофічних 120 кілограмів. Але незважаючи на це, жінці вдалося знизити вдвічі лише за один рік.

Заповзятливі маркетологи

Побачивши успіх Наталії, різні недобросовісні сайти стали розміщувати інформацію про дієти, на яких вона сиділа. Навіть створили книгу, приписавши авторство Бочкарьової. Природно, все це не має до актрисі ніякого відношення. У своєму «Инстаграме» актриса розповіла, як їй вдалося скинути 60 кілограмів за рік.

Секрети схуднення від Бочкарьової

Після других пологів у 2008 році Наталя не дотримувалася якихось дієт. Але все ж поставила собі єдине обмеження: не їсти на ніч. Крім цього Бочкарьова регулярно займалася танцями (брала участь у передачі “Танці з зірками”) і ходила в спортзал. При цьому артистка не обмежувала себе в солодкому, так як любить його з дитинства.

Сумніви передплатників

У передплатників Бочкарьової у соціальних мережах виникли сумніви на рахунок того, що жінка змогла скинути за рік 60 кілограмів, лише дотримуючись цих правил. Але Наталя спробувала їм пояснити.

Виявляється, вся справа в балансі, і на зміну ваги, нарівні з харчуванням і фізичними навантаженнями, впливає стиль життя. Схуднення починається саме з активності та розпорядку дня протягом тижня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *