Як самому роздрукувати постер

В інтернеті можна знайти мільйони приголомшливих зображень, починаючи від просто гарних фотографій природи, афіш ваших улюблених фільмів і до немислимих графічних артов, що несуть в собі цілі філософські концепти. Деякі з них так і просяться стати прикрасою вашого будинку або офісу. Тим більше, що зробити це зовсім не важко — звичайний принтер і веб-додаток BlockPosters допоможуть зробити гарний постер всього за кілька хвилин.

Як самому роздрукувати постер

@photo

Створення постера в сервісі BlockPosters складається всього з трьох простих кроків. Спочатку необхідно завантажити зображення на сервер. Зрозуміло при цьому треба прагнути знайти картинку максимального розміру, щоб якість готового плаката було прийнятним. Потім необхідно вибрати портретну або ландшафтну орієнтацію листів, розмір, а також їх кількість.

Як самому роздрукувати постер

На третьому кроці ми отримуємо посилання на скачування файлу у форматі PDF, який містить порізаний на стандартні аркуші A4 постер. Тепер залишається тільки зберегти його, роздрукувати на принтері і акуратно зібрати плакат на якій-небудь основі.

Як самому роздрукувати постер

У галереї сервісу міститься велика кількість чудових прикладів використання BlockPosters для створення постерів. Сподіваємося, що з допомогою цього сервісу ви претворите в життя самі креативні ідеї і зробите свій інтер’єр дійсно унікальним.

BlockPosters

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *