Як сьогодні виглядає Влад Сташевський: Маргарита Суханкина виклала фото співака

Ще недавно відомий співак Влад Сташевський давав багато концертів і постійно з’являвся на телебаченні. Але останнім про нього стало мало з’являтися інформації та по телебаченню його майже не показують. І ось з’явилося в Мережі несподіване фото співака, яке на своїй сторінці виклала Маргарита Суханкина. Тепер шанувальники Влада Сташевського можуть побачити, як він виглядає сьогодні.

Несподіване фото Сташевського

Зовсім нещодавно відомий співак вважався секс-символом естради, але вже минуло чимало часу з дев’яностих років, і ось тепер шанувальники знову змогли побачити свого кумира. Влад, безумовно, змінився. Йому вже виповнилося сорок п’ять років. Влад Сташевський помітно схуд і змужнів.

Фото виставила Маргарита Суханкина, яка є солісткою групи «Міраж». Вони майже рік тому разом виступали, і враження у Маргарити залишилися лише позитивні. На жаль, зоряний співак Сташевський не веде блогів в соцмережах, тому його давно не бачили шанувальники. До речі, багато з них вважають, що їх кумир Сташевський прекрасно виглядає і добре зберігся для свого віку.

Згадали шанувальники і його стосунки з Наталею Ветлицькою, яка теж нещодавно вирішували повернутися після того, як вже п’ятнадцять років покинула сцену. Вона буде вести свою передачу. Тому, може бути, стане учасником і Влад Сташевський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *