Як розпізнати текст онлайн

Існує безліч інструментів для розпізнавання тексту. Як правило, для цього потрібно завантажувати громіздкі і дорогі програми. Але іноді виникає необхідність конвертувати сканований документ, у текст, що називається, «на льоту». Для цього існують онлайн-сервіси по розпізнаванню тексту. Ми знайшли для вас самий функціональний і майже безкоштовний.

Free online OCR service — це багатофункціональний онлайновий інструмент OCR (Optical Character Recognition, тобто оптичного розпізнавання символів). Він може розпізнавати текст з файлів зображень .pdf і багатьох інших. Якщо завантажити на сервіс файл з більш-менш осудним дозволом — то текст буде розпізнано ідеально. Природно, є підтримка російської мови, а також українського та білоруського. Зображення в 1000 пікселів по ширині, Onlineocr розпізнав без яких-небудь втрат.

Як розпізнати текст онлайн

Треба сказати, що сервіс конвертує не тільки в банальний .doc, але і у .pdf .rtf, .html, і у інші. Підтримується і сканування багатосторінкових документів.

Як розпізнати текст онлайн

Щоб скористатися сервісом, потрібно зареєструватися. Після реєстрації користувачеві доступно п’ять «кредитів», тобто сторінок для розпізнавання. Далі, на жаль, доведеться заплатити. Але сильно дешевше, ніж за аналогічний продукт від Adobe. Середній тарифний план на розпізнавання п’ятисот сторінок доступний за $15.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *