Як правильно знімати маленькі, середні і великі предмети

Зробити привабливий знімок не так-то просто. підкаже, як створити відмінні знімки їжі, біжутерії, гаджетів і інших предметів в домашніх умовах.

Необхідність зйомки різних предметів виникає у працівників найрізноманітніших спеціальностей — журналістів, блогерів, кулінарів, експертів, хендмейд-майстрів і так далі. Навіть якщо ви захочете опублікувати оголошення про продаж якої-небудь речі, то без фотографій не обійтися. Але зробити привабливий знімок не так просто.

Предметна зйомка — окремий складний жанр фотографії. Для нього існує велика кількість спеціального устаткування, яке часто коштує неймовірних грошей. Далеко не у всіх є можливість її купити. У цьому відео покажемо, як отримати хороші знімки предметів з допомогою підручних засобів.

Як і в справжній студії, вам в першу чергу доведеться подбати про хороше тлі і освітленні. Для першого краще використовувати аркуші кольорового або білого паперу. А в якості джерела світла підійдуть різні настільні лампи.

Не бійтеся експериментувати з кольоровими, відбивають і розсіюють світло екранами. Їх можна зробити з паперу для випічки, фольги та інших підручних матеріалів. Коштують такі імпровізовані пристосування для фотографії копійки, але з їх допомогою можна досягти цікавих результатів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *