Як працює функція Mail Drop на OS X Yosemite

Одним з нововведень додатки Mail OS X Yosemite став Mail Drop. Це функція, яка дозволяє передавати поштою дуже великі файли до 5 гігабайт. Працює це за допомогою завантаження файлу в iCloud і відправлення одержувачу посилання на нього.

У бета-версіях Yosemite ця функція працювала тільки для поштових адрес @me.com і @icloud.com. Тепер же вона відкрита для всіх поштових доменів, але, зрозуміло, тільки для стандартного додатка Mail. Щоб надіслати файл Mail Drop потрібно просто прикріпити його до листа стандартним чином: за допомогою скріпки вгорі праворуч або просто перетягнути потрібний файл в тіло листа.

У вас запитають, чи варто відправити вкладення з допомогою Mail Drop і чи потрібно це робити завжди.

Як працює функція Mail Drop на OS X Yosemite

Після завантаження файлу в iCloud, лист прийде одержувачу. У ньому буде посилання, яка перенаправляє одержувача до сервісу iCloud, звідки можна скачати відправлений файл.

Як працює функція Mail Drop на OS X Yosemite

І надсилання й завантаження файлу відбуваються дуже швидко. Максимальний розмір вкладень — 5 гігабайт. І Mail Drop — це друге дихання для пошти, яка тепер може використовуватися як особистий файлообмінник. Файли живуть на сервері 30 днів і, що найголовніше, вони не витрачають місце у вашому сховищі iCloud.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *