Як повинен виглядати індикатор заряду батареї на Android

Основною проблемою всіх віджетів, які відображають рівень зарядки батареї смартфона, є баланс між кількістю місця, займаним цим віджетом, і зрозумілістю відображуваної ним інформації. Наприклад, стандартний індикатор CyanogenMod 7 виглядає як крихітна батарея, а внутрішня заливка кольором показує рівень заряду. Насправді, при побіжному погляді на таку маленьку іконку визначити точний рівень зарядки важко, а включення відображення заряду у відсотках додає в Notification Bar ще одне число, а крім часу, наявність інших чисел у ньому небажано. Як бути?

Як повинен виглядати індикатор заряду батареї на Android

На скріншоті вище наведено приклад того, яким повинен бути правильний індикатор. Називається він ChargeBar і його можна безкоштовно завантажити на Android Market. Дивно, що така проста і наочна реалізація відображення поточного рівня заряду батареї не попадалася на очі раніше. По суті, віджет займає всю ширину екрану, і на погляд визначити рівень заряду, сприймаючи повну ширину екрана за 100%, набагато простіше.

Як повинен виглядати індикатор заряду батареї на Android Як повинен виглядати індикатор заряду батареї на Android

Налаштування віджета дозволяють включити запуск віджета при запуску системи, відображення віджета повноекранних додатках і на екрані блокування, змінити колір і товщину смужки-індикатори, а також вибрати місце, де цей індикатор буде знаходитися.

Скачати ChargeBar в Android Market.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *