Як пограти в Angry Birds на будь-якому сайті

Мега іграшка Angry Birds побила, здається, всі рекорди і скоро займе місце на олімпі популярності поруч з безсмертним Тетрісом. У всякому разі вже практично не залишилося цифрових пристроїв, на яких ви не могли б взяти участь у відстрілі свиней. А тепер, завдяки старанням аргентинського відділення Nokia, стало можливим грати в цю гру просто скрізь.

Як пограти в Angry Birds на будь-якому сайті

В оригінальній версії гри свині ховаються в різних руйнуються конструкціях, а ви повинні вдалим пострілом птахом з рогатки і потрапити в них або завалити під уламками. Тут все майже так само, тільки свині засіли прямо на поточній сторінці і ви знищуєте їх, обрушуючи їм на голови різні елементи сторінки, заголовки, картинки, текстові блоки і так далі. У правому нижньому куті розташоване табло, яке показує ваш рахунок і дозволяє поділитися успіхами в Facebook або Twitter.

Гра запускається за допомогою спеціального букмарклета на панелі закладок. Просто перейдіть на цю сторінку і перетягніть кнопку з логотипом гри до себе на панель закладок браузера, як вказує що з’являється при наведенні стрілка. Потім перейдіть на будь-який сайт і, клацнувши по букмарклету, запускайте руйнування і свавілля :).

Як пограти в Angry Birds на будь-якому сайті

До речі, зверніть увагу на ще одну забавну іграшку, доступну на цій сторінці — Fruit Ninja. Віртуозне нарізування бананів теж захоплює не на жарт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *