Як подивитися рейтинг фільму в Google Chrome не відвідуючи IMDb.com?

Як подивитися рейтинг фільму в Google Chrome не відвідуючи IMDb.com?

17 жовтня 2010 року веб-сервісу IMDb.com База даних фільмів в Інтернеті) виповнюється двадцять років. За цей час найбільша в світі база даних про фільмах і серіалах зібрала інформацію більше, ніж 1,7 млн. стрічок і епізодів серіалів. Напевно ви й самі не раз зустрічала на кинообзорных сервісах рейтинг IMDb за десятибальною шкалою, а може бути і шукали в самій Базі даних фільмів вам цікаву картину. Між тим, для перегляду рейтингу немає ніякої необхідності зайвий раз заходити на IMDb, достатньо лише встановити спеціальне розширення для Google Chrome.

Як подивитися рейтинг фільму в Google Chrome не відвідуючи IMDb.com? Як тільки кнопка розширення з’явилася праворуч від адресного рядка браузера досить виділити назва цікавить фільму і зачекати декілька секунд — кнопка відображає рейтинг. Для отримання детальної інформації нас відділяє натискання кнопкою мишки і перехід в профіль фільму на IMDb.

Розширення працює, як англійських, так і російських назв фільмів. Так мною був переглянутий рейтинг фільму “Діамантова рука” і “Весілля в Малинівці”. Ніяких проблем. А ви в курсі, що ці фільми є на IMDb? Виявляється є і вони чекають нашого рейтингу. Думаю і багато інші радянські і російські кінострічки присутні теж. Інша справа, скільки у них голосів і наскільки докладно редактори заповнили профілі.

Встановити розширення Go to IMDb

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *