Як пити каву, щоб він допомагав, а не шкодив

Кава має багато переваг. Він стимулює, розслабляє, насичує киснем мозок, захищає від хвороби Альцгеймера і знижує ризик утворення каменів у жовчному міхурі. Іноді, однак, його вживання не йде нам на користь. Розберемося, як пити каву, щоб він не нашкодив нам.

Рекомендації

Пити каву треба в міру, тобто не більше 2 чашок в день. Вживання напою у великих кількостях негативно впливає на систему кровообігу, так як може підвищити тиск.

Випивати першу чашку рекомендується не раніше 8 або 9 годин. Якщо вживати каву до настання цього часу, це призведе до зниження енергії, тому що рівень кортизолу, гормону стресу, є найвищим в нашому організмі саме вранці. Найкращий час – 10:30.

Кава перешкоджає засвоєнню заліза, калію і цинку. Тому краще всього пити його через годину-дві після їжі. Тоді це не буде заважати травним процесам.

Ніколи не вживайте напій натщесерце. Кава збільшує секрецію шлункового соку, тому він може подразнювати слизову оболонку. Його не слід вживати при виразці і рефлюксної хвороби, так як це погіршує симптоми захворювання.

Остання чашка може бути випита за 2-3 години до сну. Краще не вживати його пізно ввечері. Він утрудняє засипання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *