Як перевірити зір самостійно

Завдяки роботі стипендіата TED Ендрю Баставруса з його командою зір тепер можна перевірити не тільки у лікаря. Він і його команда створили спеціально мобільний додаток для смартфонів, яке дозволяє працівникам служби охорони здоров’я забезпечувати пацієнтів офтальмологічною допомогою в будь-якому місці!

Людина сприймає більшу частину інформації про навколишній світ візуально, тому зір, наші очі — це дуже складний і тонкий природний інструмент, який, на жаль, може поламатися. Близько 39 мільйонів людей у світі страждає сліпотою, причому 80% з них проживають у країнах, що розвиваються. Це означає, що далеко не всі мають можливість перевірити свій зір і отримати лікування. У деяких місцях в Африці немає необхідних для цього інструментів. Однак у цих регіонах набагато більше людей мають доступ до мобільних телефонів, ніж до чистої водопровідної води.

Цей факт наштовхнув стипендіата TED Ендрю Баставрус і його команду на одну цікаву думку — створити спеціальний мобільний додаток, яке допомагало б перевірити зір. Так з’явилося Peek — додаток для смартфона, що дозволяє працівникам служби охорони здоров’я надавати пацієнтам офтальмологічну допомогу в будь-якому місці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *