Як перетворити iPad в пульт управління з «фізичним» інтерфейсом

Незважаючи на розвиток сенсорних інтерфейсів, багато користувачів воліють управляти пристроєм за допомогою фізичних органів управління — кнопок, важелів і так далі, не кажучи вже про клавіатурі. Любителям таких ось «тактильних» інтерфейсів напевно сподобається створений Флоріаном Борном проект системи управління планшетом iPad.

Система відносно проста — принаймні, для користувача. iPad закріплюється в спеціальному каркасі, потім дисплеї встановлюються модулі з обертовими ручками-верньерами, повзунками і кнопками, кожен з цих елементів має магнітне кріплення. Модулі з елементами управління можна переставляти по панелі, отримуючи різні варіації. Рух ручки або повзунка викликає відповідне вплив на сенсорний дисплей iPad. Флоріан Борн написав спеціальний додаток, за допомогою якого фізичні елементи керування можна використовувати в найрізноманітніших цілях — наприклад, для редагування музики. На відео показано, як виглядає система Борна в дії:

Що скажете? Система управління вийшла гнучкою і перебудовується під потреби користувача, ну і, звичайно, відчуття від справжніх фізичних ручок-повзунків зовсім не ті, що від сенсорного дисплея, нехай навіть і такого відмінного, як у iPad.

(via)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *