Як перестати постійно перевіряти свій e-mail

Кожен з вас був на зустрічах, на які приходять люди і з дуже заклопотаним виглядом витріщаються в ноутбуки, хоча прийшли поговорити з вами. Це дратує, а ще робить зустрічі непродуктивними і затягнутими. На заперечення з вашої сторони такі люди скажуть, що вони чекають дуже важливий лист, а тому просто не можуть відірватись від своїх ноутбуків. Це може бути правдою.

Патрік Рон, IT-консультант, розповів журналу Inc.com він вирішує проблему термінових листів, які потрібно отримати навіть на зустрічі з клієнтами і партнерами, не проводячи всю зустріч в ноутбуці.

Він використовує для своєї компанії пошту Google for Domains з сервісом AwayFind.com, який робить дуже просту річ — він пушит на ваш телефон (підтримується iPhone і Android) листи від адресатів, яких ви призначили як надважливими. Тобто якщо у вас ось-ось має прийти від виконавців останній білд або узгоджений юристом договір, який треба терміново переслати замовнику, то ви не пропустите цей лист під час зустрічі. Інші листи точно почекають 20-30 хвилин.

Так і вийде: важливі листи не пропущені, людина на зустрічі з вами отримає 100% концентрованого уваги, зустріч буде продуктивною, … а ваш ноутбук передохне від вас 😉

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *