Як перестати читати ЖЖ і почати працювати

Коли я в минулому році вирішила на якийсь час стати фрілансером, у мене трапився рецидив старої хронічної хвороби: я знову підсіла на ЖЖ. Потім я вийшла на роботу в офіс, але навіть і такі серйозні заходи хвороба не перемогли: варто набрати в браузері адресу своєї френд-стрічки — і все, кілька годин непомітно відлітали в нікуди. Єдине, що допомагало не відкривати ЖЖ зовсім, але тоді ображалися друзі: «ти мене не читаєш!» Так і я швиденько знаходила інший сайт, який насичував мій інформаційний голод. Звичайно, це відбувалося в ті дні, коли на мене не падали тисячі термінових завдань — але часу все одно було шкода: у мене великі плани на свій розвиток 🙂

Так ось, ділюся з вами тим, що реально мені допомогло. Це плагинчик для Firefox, який дозволяє розсортувати щодня популярні сайти по категоріям/тегам, і на кожну категорію можна виділити скільки-то часу. Варто часу закінчитися — і на потрібний сайт вже не зайти. Можна, звичайно, редагувати налаштування, але для цього доведеться зайти на статистику, де відразу видно, що нічого корисного за день зроблено не було — і охота продовжувати задоволення відразу вщухає.

Як перестати читати ЖЖ і почати працювати

Плагін називається PageAddict, має сайт (де все і настроюється), а крім текстової статистики малює ще й діаграми. А, так, трохи не забула: ще він реально допомагає.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *