Як отримати гарну освіту практично безкоштовно

Сьогодні я хочу запропонувати вам відео з виступом на TED Шайя Решефа, засновника віртуального Народного університету, в якому кожен може пройти навчання за спеціальностями «ділове адміністрування» або «комп’ютерні технології». Навчання буде практично безкоштовним, оскільки платити доведеться тільки за здачу іспитів. Все, що від вас вимагається, — це атестат про середню освіту, можливість підключитися до Мережі і знання англійської мови.

На е дуже популярна тема освіти, дистанційного навчання і всього того, що допомагає нам отримувати знання та робити наше життя кращим. Сьогодні я хочу запропонувати вам відео з виступом на TED Шайя Решефа, засновника віртуального Народного університету, в якому кожен може пройти навчання за спеціальностями «ділове адміністрування» або «комп’ютерні технології». Навчання буде практично безкоштовним, оскільки платити доведеться тільки за здачу іспитів.

Все, що від вас вимагається, — це атестат про середню освіту, можливість підключитися до Мережі і знання англійської мови.

[ted id=2050 lang=uk]

А ось і сайт Народного університету, там дуже докладно описані правила вступу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *