Як отримати 1 ТБ в хмарі за завантаження фотографій в Google Maps

Карти Google Maps володіють самим великим покриттям і найточнішою інформацією про розташування об’єктів. Поповнення та уточнення цих даних можуть брати участь всі бажаючі в рамках спеціальної програми «Місцеві експерти». А тепер співпраця з Google Maps стає не тільки цікавим, але й дуже вигідною справою.

Програма «Місцеві експерти» створена для тих людей, які регулярно публікують свої відгуки в Google Maps, завантажують туди свої фотографії та іншу інформацію, наприклад про час роботи установ. Ця активність допомагає Google отримувати точні і актуальні дані та надавати їх іншим користувачам у межах своїх сервісів.

Сьогодні в блозі розробників Google Maps з’явився запис про те, що правила участі у програмі співробітництва були змінені. Тепер учасники програми отримають додаткову мотивацію у вигляді системи бонусів. За кожну дію (відгук, нове фото, уточнення даних) будуть нараховуватися бали активності, які наближають вас до чергового рівня. Всього їх чотири.

  • 1 рівень: підписка на спеціальну щомісячну розсилку, відеокімнати з провідними експертами та співробітниками Google, можливість брати участь у закритих конкурсах (доступно не у всіх країнах).
  • 2 рівень (5 балів): доступ до нових продуктів і можливостей Google до їх офіційного релізу.
  • 3 рівень (50 балів): значок місцевого експерта в «Картах Google», можливість стати модератором спільноти місцевих експертів.
  • 4 рівень (200 балів): безкоштовне додатковий простір на Диску Google», можливість стати героєм публікацій на офіційних сторінках Google, щорічні подарунки за допомогу у розвитку «Карт Google».
  • 5 рівень (500 балів): унікальна можливість приєднатися до команди Google і тестувати нові продукти і сервіси.

Як бачите, нічого складного. Вам необхідно просто зареєструватися на сайті, а потім залишати в Google Maps свої відгуки, коментарі, фотографії та інформацію про нові об’єкти у вашому місті. Натомість ви будете отримувати приємні бонуси, найвідчутнішими з яких можуть стати 1 ТБ безкоштовного місця в хмарі Google Drive і можливість приєднатися до команди розробників Google Maps.

Завантажити QR-Code

Карти: навігація і громадський транспорт
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Карти Google – транспорт і їжа
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *