Як очистити список популярних у Twitter в один клік

Простий спосіб додати в інтерфейс Twitter кнопку «Відписатися від усіх».

Формат Twitter відмінно підходить для того, щоб оперативно дізнаватися інформацію. Короткі заголовки, розташовані в хронологічному порядку, знайомлять з подіями швидше, ніж це відбувається в інших соцмережах. Тому багато хто використовує Twitter виключно для читання популярних блогерів або ЗМІ.

З часом стрічка засмічується і стає очевидним, що пора почати з чистого листа: описаться від всіх і вибрати щось нове. Так і часу стане більше, і лещата ехо-камери ослабнуть. Не варто варитися в одному і тому ж інформаційному соку кілька років безперервно, щоб не втратити об’єктивність.

І якщо вам не хочеться вручну очищати список «Читаються», встановіть Twitter unfollow — розширення для Chrome, яке зробить нудну роботу по першій команді. Кнопка Mass unfollow з’явиться на сторінці twitter.com/following.

Як очистити список популярних у Twitter в один клік

Twitter unfollow придасться тим користувачам, які накручують читачів з допомогою взаємної підписки. Наприклад, починаємо читати пару тисяч акаунтів, чекаємо відповідь хід, після чого чистимо власні підписки одним махом.

Нарешті, розширення доведеться до речі, якщо хочеться послати весь Twitter до біса: спусковий гачок для цього є.

Завантажити в chromewebstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *