Як не треба вмиватися і чому дезодорант не варто використовувати вранці

Поради відомого американського дерматолога.

У відео для Harper’s Bazaar лікар-дерматолог Сара розповіла про вечірніх ритуалах догляду за собою. Заодно вона перерахувала основні помилки, які люди роблять при вмиванні, і пояснила, чому наносити дезодорант вранці — не найкраща ідея.

Звучить досить дивно, але, за словами експерта, боротися з неприємними запахами ефективніше перед сном. Увечері потові залози не так активні, тому дезодорант діє краще.

Далі у відео вона розповіла про найбільш популярних помилок, які люди допускають, коли вмиваються. За її словами, вона шкодує, що погано дбала про свою шкірі, коли була підлітком. І відразу ж дала перший рада:

Не тріть шкіру, особливо навколо очей. Це призводить до появи зморшок. Замість цього потрібно легко поплескувати шкіру при нанесенні уходових коштів.

Що ж стосується безпосередньо вмивання, тут теж є пара простих правил, яких потрібно дотримуватися, щоб шкіра довше залишалася красивою і пружною.

Коли ви вмиваєтеся, шкіра насправді втрачає вологу. Щоб не шокувати її перепадом температури, використовуйте ледь теплу воду, а відразу після вмивання нанесіть зволожуючий засіб.

Більше порад з догляду за собою:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *