Як навчитися прагнути за журавлем у небі

Ви напевно вже бачили відео або читали про горезвісний знущанні над дітьми з зефиренками, коли дітям обіцяють більше, але потім, якщо вони не будуть їсти відразу. Але вони, слідом за дорослими, до речі, вибирають синицю в переважній більшості випадків.

Однак якщо подивитися на тих, хто не обирає (а вони потім досягають успіху, до речі сказати), то можна дечого навчитися. Так-так, навчитися у дітей.

Зокрема вони часто використовували простий трюк: вони не дивилися на ласощі, грали з пальцями, дивилися на стелю й стіни, на що завгодно, лише б не бачити спокуса.

І це працює. Якщо ви чогось хочете відучитися – відпочиньте. Займіть себе так, що ніколи буде думати про предмет одержимості, якщо хочете.

Другий спосіб – налякати себе. По-справжньому, як просто зробити, відвідавши місце, де у формаліні можна побачити легені курця, а ще краще – відвідавши яку-небудь районну лікарню, де кашляють, харкают, майже не ходять від хворих судин в ногах п’ятдесятирічні російські мужики. Ви хочете закінчити свою повну радощів життя в п’ятдесят? Хочете ходити з паличкою?

Бачите, як просто налякати курця?

Але я віддаю перевагу відволікатися. Під час написання цієї статті я не купую, хоча навколо мене практично європейські розпродажу (так, Москви падаючий попит змушує по-справжньому скидати ціну часом).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *