Як налити кетчуп? Нахилити посудину під кутом 45 градусів і вдарити по цифрі 57

А ви знали, що канадці не вміють наливати кетчуп? Саме тому “Хайнц” зробили спеціальну пляшку. Якщо хочете дістати кетчуп з пляшки “Хайнц”, то ви повинні зробити нахил посудини під кутом 45 градусів і вдарити по цифрі 57, от і все!

Тут немає ніякої алхімії, складних сміх, креслень або магії, що витягне кетчуп зі скляної пляшки. Ви, сподіваюся, не тримайте пляшку вертикально, горлом вниз прямо над їжею і не стукайте по ній, щоб витягти помідорну суміш?

Цікавий факт

Мабуть, “Хаинцу” недостатньо письмовій інструкції, тому канадський філія випустив пляшку обмеженого тиражу, яку потрібно тримати так, щоб етикетка перебувала у вертикальному положенні, коли ви ллєте кетчуп з оптимального кута.

Повчальна упаковка була розроблена канадським дизайнерським агентством Rethink і доступна тільки на тестовому ринку в Торонто, де бідні люди на півночі щодня страждають від сухого бургера.

Насправді, дизайн упаковки дійсно розумний, але потрібен він вам, якщо я тільки що розповіла просту схему, як налити кетчуп з пляшки.

А якщо ви, після прочитання, досі використовуєте ніж для масла, щоб витягнути продукт зі скляної пляшки, вам терміново потрібно йти і ще раз уважно читати статтю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *