Як налаштувати повідомлення в Twitter, Facebook, Foursquare, Google+, Path і інших сервісах

Більшість соціальних мереж і популярних сервісів, на яких ми зареєстровані, вміють відправляти повідомлення по електронній пошті про нові події. Іноді це буває зручно, але частіше заповнили поштову скриньку десятки листів викликають тільки роздратування. Зовсім недавно ми вам розповіли як почистити список довірених додатків, а сьогодні хочемо познайомити вас з схожим додатком, але призначеним для налаштування системи сповіщення в таких сервісах як Twitter, Facebook, Foursquare, Google+, Path та інших.

Як налаштувати повідомлення в Twitter, Facebook, Foursquare, Google+, Path і інших сервісах

Notification Control — це безкоштовний сервіс, за допомогою якого ви легко зможете настроїти повідомлення в популярних соціальних мережах і сервісах. Тут на одній сторінці представлені посилання на відповідні сторінки опцій, які зазвичай приховані в глибинах профілів і докопатися до яких завжди не вистачає часу і наполегливості. Відвідані посилання пофарбовані в сірий колір, так що ви зможете знати, які сервіси ви вже налаштували.

Судячи по популярності таких сайтів як Notification Control і MyPermissions можна впевнено сказати, що творці найпопулярніших сервісів явно захопилися додаванням нових функцій, забуваючи про те, що будь-яка опція повинна знаходитися на відстані двох кліків від користувача. Так що чекаємо появи нових подібних сервісів, що полегшують нам життя в соціальній мережі.

Notification Control

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *