Як на iPhone зняти відео 60fps

Не багато знають, що камера в останніх моделях iPhone дозволяє знімати відео набагато більш високої якості, ніж вказано у налаштуваннях за замовчуванням. Зокрема, вести зйомку можна з збільшеною у два рази фреймрейтом. Як? Давайте розповім.

Для перегляду фільмів за стандарт прийнято брати 24 кадру в секунду. Для ігор — 30. Проте останнім часом планка піднялася до 60 кадрів в секунду в іграх і 48 у фільмах (згадаймо останнього «Хоббіта»). Збільшення частоти кадрів робить зміну картинок більш плавною. Однак різницю можна помітити в основному в насичених і динамічних сценах. Втім, заводу всього цього вже давно ведуться жваві дискусії на тематичних форумах.

 Що ж потрібно, щоб включити запис відео 60fps (для iPhone 6 і iPhone 6 Plus)? Не так багато:

  1. Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть «Фото і камера».
  2. Активуйте пункт «Записати відео при 60 кадр/с».
  3. Закрийте «Налаштування», увімкніть камеру на своєму пристрої і виберіть режим зйомки Відео. Тепер ви побачите інформацію про те, що запис відео буде відбуватися з частотою 60 кадрів в секунду.

Як на iPhone зняти відео 60fps Як на iPhone зняти відео 60fps

Спробуйте тепер зробити відеозапис, а потім подивіться, що вийшло. Ви можете помітити, що зображення стало більше «гладким», якщо при зйомці ви міняли, наприклад, ракурс.

Як на iPhone зняти відео 60fps

Однак хочу відразу попередити: збільшення частоти кадрів негативно позначиться на вільному просторі вашого iPhone. Відео 60fps займає більше місця, ніж 30fps.

Поясню, що збільшення частоти кадрів ніяк не пов’язано з режимами зйомок «Інтервал» та «Повільно» — відео буде записуватися так само, як і до цього.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *