Як на iPhone запустити Android 6.0

Для любителів всього незвичайного — розповімо, як використовувати операційну систему Google на «яблучних» смартфонів.

Блогер Нік Чи (Nick Lee) розповів про те, як запустити Android Marshmallow на iPhone. Незважаючи на значну складність методу, бажаючі можуть випробувати його на своїх пристроях — і, можливо, перейти в протилежний табір.

Як на iPhone запустити Android 6.0

Для того щоб запустити Android на пристрої, розробленому в Купертіно, буде потрібно спеціальний корпус. Його Нік зробив на 3D-принтері в два етапи. Крім цього, необхідна літій-іонна батарея (бажано з вбудованим захистом, автору вистачило 650 мА·год), перетворювач напруги з 3,7 на 8-18 та плата для розробників під назвою Lemaker HiKey. Можливо, підійдуть і інші — потрібно тільки підтримка платою Android 6.0, наявність Bluetooth і Wi-Fi і хоча б один USB-порт. Потім всі розміщується всередині корпусу.

Як на iPhone запустити Android 6.0

Для плати необхідно зібрати власну версію Android з исходников з наявністю необхідних драйверів і кількох важливих компонентів.

  • Libimobiledevice — дозволяє безпосередньо працювати з залізом.
  • Usbmuxd — дозволяє підключатися до iPhone через USB-кабель.
  • Будь-який компонент для трансляції відбувається на екрані того пристрою, де запущений Android. Докладніше можна дізнатися тут.

Як на iPhone запустити Android 6.0

Далі відбувається чарівництво: плата включається, завантажує операційну систему — і на iPhone запускається і працює повноцінна версія Android Marshmallow з підтримкою необхідних інтерфейсів. Установка і запуск програм також підтримується. Докладно робота ОС показана на відео.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *