Як мій кіт довів, що зможе прогодувати всю нашу родину, включаючи собаку

У мене на роботі настали важкі часи. Начальник зібрав усіх і м’яко натякнув, що гряде скорочення. Я відразу зрозумів, що потраплю «під роздачу», адже в непотрібності моєї посади мене давно вже намагалися переконати. Навіщо тримати PR-менеджера на повну ставку на помираючому підприємстві? Додому я прийшов похмурий, а там мене чекали два пухнастих одного.

З друзями по-чесному

Я, чи то жартома, чи то всерйоз оголосив своїм волохатим вихованцям, що настають голодні часи. Пес Рей і кіт Матроскін слухали дуже уважно. Я виливав душу, як нікому раніше. Сказав, що тепер доведеться сидіти впроголодь, а може, навіть здати їх обох в притулок. Висловивши все це, я пішов спати. На ранок мене чекав сюрприз.

Кіт у домі господар

Матроскін сидів у кухні на підлозі. Перед ним лежала товста свіжоспіймана миша. Кіт ніби говорив мені: «На, їж. Я ще принесу». Потім він стрибнув у кватирку і пропав. Через годину він повернувся вже з двома трофеями. Одну руку він поклав у миску собаки, другу підніс до моїх ніг.

Я очманіло дивився на кота і не вірив очам своїм. Ніколи раніше не бачив, щоб він ловив мишей. Кіт всім своїм виглядом говорив: «Я не дам вам померти з голоду. Я прокормлю вас обох». І я зрозумів, що ніякі позбавлення та скорочення не змусять мене розлучитися зі своїми волохатими друзями. Ніколи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *