Як контролювати працездатність сайту

Інтернет — штука мінлива. Тільки що ви коментували запис у блозі, а через пару секунд цей блог не доступний. І починаються сумніви, це сервер впав або рідний провайдер мріє розірвати з вами контракт. У цій ситуації допоможе один з сайтів, що перевіряють працездатність сайтів.

0. Is Twitter Down? — найпростіший і теоретично самий використовуваний зараз пингер. Перевіряє тільки один, часто падає, але все одно популярний сайт.

1. Down for everyone or just me? — максимально простий web-інструмент для пінгу. Жодних мілісекунд, купи серверів (принаймні видимих) та платних послуг. Просто введіть адресу сайту і отримаєте результат.

2. Uptime Party — більш наворочений сервіс від творців «Down for everyone…». Крім швидкої перевірки, дозволяє підписатися на сповіщення по електропошта на падіння сайту. Безкоштовно можна перевіряти 1 сервер раз на годину. Заплативши копійку, можна підвищити число серверів до п’яти або десяти, а час оновлення до 30 або 15 хвилин.

3. Watchmouse — одна з сторінок платного пингера. Плюс у безлічі випадково вибраних перевіряючих серверів і показі часу відгуку. За гроші (не маленькі) можна підписатися на періодичні перевірки, але після Uptime Party це безглуздо.

4. just ping — 26 серверів, розташованих по всьому світу до ваших послуг. Схожий на Watchmouse, але більше серверів і менше графіки.

5. traceroute.org — безліч локальних traceroute. Всі показують час відгуку з різних серверів певного регіону.

via 6 Free Ways to Track Down Site Issues [Web Daily Worker]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *