Як керувати гучністю Bluetooth-пристроїв, не чекаючи виходу Android P

Налаштуйте гучність бездротових навушників і колонок через безкоштовний додаток.

В Android P, яка вийде восени, з’явиться довгоочікувана функція: ви зможете встановлювати стандартний рівень гучності різних Bluetooth-пристроїв. Більше не доведеться тікати від позамежно гучного звуку в навушниках після прослуховування музики через бездротову колонку.

Швидше за все, нововведення спочатку з’явиться в другій версії Android P для розробників, а вже потім стане доступним всім користувачам. Але якщо ви не хочете чекати, можете просто завантажити додаток з аналогічною функціональністю — Bluetooth Volume Control.

Воно дозволяє встановити стандартну гучність для кожного прив’язаного до телефону Bluetooth-пристрої. Для навушників можна окремо настроїти гучність музики і дзвінків. Є можливість вибрати затримку реагування програми на пристрій і затримку між кожною регулюванням звуку.

Як керувати гучністю Bluetooth-пристроїв, не чекаючи виходу Android P Як керувати гучністю Bluetooth-пристроїв, не чекаючи виходу Android P

Програма безкоштовна, але з преміум-функціями. Вони дозволяють настроювати гучність дзвінка, симулювати натискання кнопки відтворення на пульті управління і перейменовувати пристрою.

Bluetooth Volume Control запускається на будь-якому смартфоні на базі Android 4.4 і вище.

Завантажити QR-Code

Bluetooth Volume Manager
Розробник: darken
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *