Як додати в OS X функцію «картинка в картинці» з допомогою Helium

Зручність нової функції багатозадачності «картинка в картинці», яка з’явилася в iOS 9, вже встигли оцінити користувачі iPad. На Mac такої фічі поки немає, але її легко реалізувати за допомогою невеликої утиліти Helium.

Раніше, якщо треба було подивитися якесь відео не відволікаючись від роботи, я запускав його в окремому вікні Safari, який зменшував і мав в одному з кутів екрану. Крім зайвих маніпуляцій, це незручно ще й тим, що вікно з відео перекривається іншими додатками. З Helium все інакше.

Як додати в OS X функцію «картинка в картинці» з допомогою Helium

Вам потрібно зробити лише одне — перетягнути посилання відео у вікно Helium. Аналогічним чином працює і відтворення локальних медіафайлів.

Як додати в OS X функцію «картинка в картинці» з допомогою Helium

З допомогою шортката можна включити прозорість плаваючого віконця і поставити її рівень з кроком 10%. Відео завжди розміщується поверх інших вікон, але вони залишаються активними. З плаваючим вікном можна взаємодіяти тільки тицьнувши іконку Helium на Платформі.

У підсумку виходить дуже навіть зручно. Єдиний мінус — не найширша підтримка форматів для локальних медіафайлів, наприклад AVI Helium відтворювати не вміє. Але зате працюють відео з YouTube, Facebook і майже будь-яких інших сервісів. Втім, можете оцінити самі: додаток безкоштовно і досить активно розвивається.

Скачати Helium ➝

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *