Як додати в Gmail повідомлення про доставку і прочитання листів

Багато корпоративні сервіси електронної пошти дозволяють включати запити на факт прочитання листа одержувачем і поверненням відповідного повідомлення відправнику. На жаль, Gmail досі не включає в себе таку зручну функцію за замовчуванням, але вирішити проблему можна за допомогою спеціального розширення для Chrome.

MailTrack — маленьке і дуже просте розширення для Chrome, додає до інтерфейсу Gmail звичні нам за сучасним мессенджерам галочки, що позначають успішну доставку і прочитання листа.

Як додати в Gmail повідомлення про доставку і прочитання листів

Метод, використовуваний MailTrack для отримання підтвердження факту прочитання, абсолютно стандартний. У лист включається крихітне зображення, звернення до якого легко відстежити і повідомити про це відправника. Метод поганий тим, що не працює у випадках, коли поштовик одержувача блокує показ зображень в тілі листа.

Крім факту прочитання MailTrack визначає тип пристрою, з якого вперше було відкрито лист.

Як додати в Gmail повідомлення про доставку і прочитання листів

Після встановлення розширення уважний користувач помітить, що у надісланих листах почала з’являтися маленька підпис, ненав’язливо рекламує MailTrack. Можна прибирати вручну перед надсиланням кожного листа, але набагато зручніше повністю відключити цю опцію. Для цього йдемо сюди і знімаємо позначку з пункту Signature.

Завантажити QR-Code

Mailtrack для Gmail
Розробник: mailtrack.io
Ціна: 0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *