Як дізнатися, з якими операторами зв’язку сумісний смартфон

Перш ніж купувати смартфон на AliExpress, перевірте, чи буде він працювати у вашій країні. З сервісом WillMyPhoneWork.net зробити це дуже просто.

Сьогодні все більше людей набувають мобільні телефони безпосередньо у виробників або в різних китайських онлайн-магазинах. Однак при цьому завжди є ризик, що обрана модель не призначена для роботи у вашій країні або з яким-небудь конкретним оператором стільникового зв’язку. Тому радимо перед покупкою відвідати сайт WillMyPhoneWork.net і переконатися, що все буде в порядку.

Як дізнатися, з якими операторами зв’язку сумісний смартфон

Вам необхідно лише вибрати назву бренду і марку смартфона, а після вказати країну, що вас цікавить і оператора. В базі сервісу є відомості про 14 540 мобільних пристроях, так що ви напевно зможете знайти свій девайс у цьому списку.

Як дізнатися, з якими операторами зв’язку сумісний смартфон

Після натискання на кнопку Search будуть показані результати. Блакитним прапорцем позначена повна сумісність. Зелений сигналізує про те, що можлива робота на деяких частотах, а червоний — про те, що з даним оператором смартфон не дружить.

Сервіс може знадобитися не тільки тоді, коли ви купуєте новий смартфон, але і в інших випадках. Наприклад, якщо ви збираєтеся за кордон, краще заздалегідь переконатися, що смартфон буде працювати в мережах місцевих операторів. Тому рекомендуємо вам на всяк випадок розмістити посилання на WillMyPhoneWork.net в закладки.

WillMyPhoneWork.net →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *