Як будуть виглядати люди в 2060 році. Зміни зовнішності людини (фото)

Відповідь на питання про те, як люди будуть виглядати в майбутньому, не є легким. Але, схоже, що однозначний висновок полягає в тому, що суміш між расами буде відбуватися все частіше і частіше. Бюро переписів США вважає, що в 2060 році неиспаноязычные білі перестануть становити більшість у Сполучених Штатах.

Так що ж буде потім? Сильно ми перемінимось? Давайте поглянемо на фото!

Це може бути зовнішністю майбутнього, але це вже зовнішність і сьогодення

У цьому сценарії проблема візуалізації того, як ми будемо виглядати в майбутньому, була вирішена журналом National Geographic в листопаді 2013 року у межах 125-річчя публікації.

Журнал попросив Мартіна Шеллера, відомого художника і фотографа, який спеціалізується на портретного живопису, зафіксувати обличчя нинішньої раси, в даному конкретному випадку – Сполучених Штатів.

Результатом стала не спроба об’єднати особи з використанням Photoshop, а збірка фотографій реальних людей сьогодні, який може стати «базовим» для 2060 року.

Принаймні, для Сполучених Штатів.

Згідно National Geographic, «з зростанням мультикультуралізму і расових відмінностей серед жителів планети Земля людство буде змішуватися все більше і більше».

Там також пояснюється, що «цей науковий процес відомий як «змішане походження», і він приведе до появи однієї або декількох нових рас і зникнення деяких інших.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *