Як автоматизувати сортування файлів Dropbox

Сервіс Dropbox вже давно став для багатьох користувачів незамінною онлайнової флешкою, що допомагає завжди мати з собою всі важливі файли і документи. Цінність цього сервісу полягає не тільки в безкоштовності, надійності і зручності, але і у великій кількості сторонніх додатків і сервісів, додають в Dropbox різні корисні функції. Сьогодні ми розповімо про Sortbox — зручний сервіс для автоматичного сортування файлів Dropbox.

Як автоматизувати сортування файлів Dropbox

Сервіс Sortbox працює подібно до фільтрів кореспонденції в поштовій скриньці, всі нові елементи переміщуються в зазначені вами папки згідно заданим вами правилами.

Для початку роботи необхідно авторизувати цей сервіс у своєму акаунті Dropbox. Після цього у вашій папці Dropbox з’явиться новий каталог Sortbox, а на сторінці цього сервісу ви зможете налаштувати правила його роботи.

Як автоматизувати сортування файлів Dropbox

Правила сортування можна ставити на основі трьох ознак.

  • Name Contains застосовується до всіх файлів, що мають в назві задане слово.
  • Extension equals дозволяє створювати правила, що базуються на певних розширеннях файлів.
  • Name Pattern — це шаблони імен, у яких можна використовувати такі символи підстановки як «?» або «*».

Після завдання потрібних правил натискаємо велику синю кнопку Save & Run Rules, після чого Sortbox буде автоматично переглядати кожні 15 хвилин відповідну папку і виконувати потрібні дії.

Таким чином, з допомогою простого веб-додатки Sortbox можна значно спростити обробку великої кількості файлів у вашій онлайнової флешці. А в парі з розглянутим нами раніше Dropbox Automator можна зробити з Dropbox справжній автоматичний комбайн по самостійній обробці всіх вступників файлів згідно вашим вимогам.

 Sortbox

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *