Як акуратно скласти провід при зарядці телефону

Зарядник смартфона має два фундаментальних властивості: періодично губитися і, звичайно, заплутується. Вирішуємо обидві проблеми за допомогою зручного держателя, зробленого своїми руками.

Ми продовжуємо ділитися з вами лайфхаками на всі випадки життя. І сьогоднішній покликаний вирішити проблему, добре знайому власникам мобільних телефонів, тобто практично всім. Про що йдеться? Про процесі зарядки гаджета і пов’язаних з цим незручності.

Зарядник смартфона має два фундаментальних властивості: періодично губитися (і потім знаходитися в найдивовижніших місця) і, звичайно, заплутується. Покінчити з цим раз і назавжди можна за допомогою одного простого пристосування. І ми зараз розповімо і покажемо, як його зробити.

Отже, ми пропонуємо вам змайструвати простої тримач для телефону і дроти зарядника. Для цього вам знадобиться порожня пластикова пляшка від шампуню або будь-якого іншого засобу і канцелярський ніж.

Додатковий бонус цього утримувача в тому, що тепер ви можете вставляти зарядник навіть у ті розетки, які віддалені від столу, стільця або іншій поверхні, куди б ви могли покласти телефон. Зручно? Дуже навіть.

Якщо цей видеолайфхак вам сподобався — заходьте на наш YouTube-канал. Там ще більше корисних відео і цікавих ідей ⬇ Ну і, звичайно, підписуйтесь!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *