Я не переживаю за вазони, коли їду у відпустку: розповідаю трюк з пляшкою

Їдучи з дому на тривалий час, власники завжди або беруть своїх тварин з собою, або ж залишають їх у готелях, у близьких людей. Але як бути з рослинами, які також потребують догляду? Їх необхідно поливати. Креативні люди придумали рішення цієї проблеми. Тепер можна виїхати надовго, не побоюючись, що улюблені квіти загинуть.

Пляшка в допомогу

Система поливу дозволить уникнути пересихання земляної грудки. Вона проста у використанні і установці. Застосування такої системи дозволить сміливо відправитися на відпочинок, не думаючи про домашніх кольорах.

Для виготовлення системи знадобляться пляшки з-під пива, вина. Їх добре промивають під проточною водою. Потім наливають воду.

Ємність закривають винної пробкою.

В ній відбувається тонке отвір, через який вода буде надходити до рослині.

Слід переконатися, що вода виходить тонкою цівкою. Якщо струмінь велика, то слід покласти шматочок тканини. Це допоможе уникнути перезволоження.

Система готова. Залишається тільки її застосувати. Пляшку перевертають горлом донизу і ставлять у горщик з рослиною, заглибивши на 2-4 див.

Таке крапельне зволоження допоможе уникнути загибелі рослини, поки ви будете у від’їзді. Деякі квітникарі застосовують цю систему регулярно, прикрасивши пляшку різними аплікаціями, малюнками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *