Я накопичила 100 тисяч рублів і вирішила покласти їх на депозит. У банку я зустріла подругу, яка прийшла за кредитом: нам довелося посваритися з-за моїх грошей

Протягом року я збирала гроші, щоб покласти їх на депозит – вважаю це вигідним вкладенням. При зарплаті в 80 тисяч мені вдалося зібрати 100 тисяч готівкою – така сума досить значна для мене.

У банку, куди я принесла гроші, зустріла подругу

Коли я принесла накопичені гроші в банк, щоб покласти їх на депозит, мені довелося зустрітися з подругою. Привіталися, розговорилися, і в ході розмови я мала необережність розповісти їй про мету свого візиту.

Дізнавшись про те, що у мене є 100 тисяч рублів, Світла почала вмовляти мене позичити їй ці гроші, мовляв, вона все одно прийшла сюди брати кредит, так як зараз знаходиться по вуха в боргах. Якщо чесно, я була в шоці від такої пропозиції: ну чому, коли люди дізнаються про те, що у людини є гроші, тут же виявляють бажання заволодіти ними?

Звичайно, я не стала позичати гроші своїй подрузі і, поки пояснювала їй це, ми навіть встигли посваритися.

В результаті я все-таки поклала гроші на депозит під пристойний відсоток. Що стосується подруги, то я не вважаю зобов’язаної займати їй насилу накопичені гроші. Зрештою, я навіть не впевнена в тому, що вона взагалі коли-небудь віддасть їх мені, раз вона вже по вуха в боргах і не вилазить з кредитів. Вона ж раніше злиться на мене, будучи впевненою в тому, що я – погана подруга, раз відмовила їй у такий простий прохання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *