Я дарував тещі дорогі подарунки, а вона мене ненавиділа все більше. Після розлучення я поговорив з нею по душам

Ми з дружиною прожили більше п’яти років. Однак щастя тривало в нас недовго. І не витримавши напруженою сімейного життя, ми вирішили подати на розлучення. Найдивовижніше для мене – це те, що головним ініціатором розлучення була теща, якій я дарував на кожен день народження та інші свята дорогі подарунки. Ціна їх була аж ніяк не маленька, мінімум 30 000 рублів!

Неприємний розмову

Розлучення все ж відбувся, а я як і раніше продовжував ненавидіти тещу. Одного разу я зустрів її на вулиці і вирішив поставити своє головне питання: “За що таке ставлення до мене?”.

Найдивовижніше, що вона задала таке ж питання мені! У нас відразу ж зав’язалася дуже напружена розмова, в ході якого з’ясувалася дуже неприємна правда!

Виявляється, коли я дарував подарунки своїй тещі, моя дружина потайки вимагала її повертати гроші за них. Аргументувала вона це тим, що я змушую її влазити в борги, працювати на двох роботах, а сам сиджу вдома і нічого не роблю.

Таким чином, я постійно був жахливим зятем в очах своєї свекрухи, а дружина тим часом витрачала ці гроші на свій розсуд. Коли я розповів все це тещі, вона звичайно ж не повірила мені, моїм доводам і продовжувала ображатися на мене. А я, не знаю чому, відчуваю себе винуватим, хоча не був таким!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *