XMeters: відображення завантаженості процесора і оперативної пам’яті в панелі завдань Windows

XMeters — це невелика утиліта, яка дозволяє в режимі реального часу стежити за основними системними ресурсами комп’ютера.

Будь-який, навіть самий сучасний автомобіль в обов’язковому порядку оснащується приладовою дошкою. На неї виводяться основні показники: швидкість, обороти двигуна, рівень палива і так далі. З допомогою цих датчиків водій слідкує за поточним станом автомобіля і отримує сигнал у разі виникнення будь-яких проблем.

Утиліта XMeters виконує точно таку ж задачу, тільки стосовно до комп’ютера. Вона відображає поточну завантаженість процесора, швидкість мережі, кількість вільної оперативної пам’яті і місця на диску. Тепер вам буде достатньо одного погляду на панель завдань, щоб дізнатися, як почувається ваш комп’ютер.

XMeters: відображення завантаженості процесора і оперативної пам’яті в панелі завдань Windows

У налаштуваннях утиліти можна задати параметри, значення яких ви хочете бачити, а також спосіб їх відображення: графік, кругова діаграма або просто текст. Є також можливість вибрати колір для кожного елемента. Це стане в нагоді вам в тому випадку, якщо встановлені за замовчуванням кольору зливаються з кольором вашої панелі завдань.

Програма XMeters поширюється безкоштовно, але містить обмеження швидкості оновлення даних. Втім, у більшості випадків ви цього навіть не помітите.

XMeters →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *