Xiaomi представила звукову зубну щітку SOOCAS X3U з бездротовою зарядкою

Її вже можна замовити на AliExpress за привабливою ціною.

Xiaomi випустила нову звукову зубна щітка SOOCAS X3U. Це оновлена версія популярної щітки SOOCAS X3, яка отримала ряд поліпшень при мінімальній різниці в ціні.

Новинка виглядає так само, як і попередня модель, але стала більш автономною, менш гучною і вібрує зі швидкістю до 37 200 разів у хвилину. Є кілька режимів перегляду: стандартний, чутливі зуби, захист ясен (підходить для новачків, які не звикли користуватися звуковими щітками) та освітлення зубів.

Xiaomi представила звукову зубну щітку SOOCAS X3U з бездротовою зарядкою

SOOCAS X3U отримала акумулятор ємністю 1 000 мА·год з підтримкою бездротової зарядки (підставка в комплекті). Заряджати щітку можна по-старому через USB-C. Від однієї зарядки вона працює до 25 днів.

Новинку оцінили 329 юанів (≈3 150 рублів), вона вже надійшла в продаж. Звичайна SOOCAS X3 коштує 249 юанів або 2 380 рублів, але тут важливо відзначити, що в комплекті з новою моделлю йдуть три змінні головки, а не дві.

Її вже зараз можна замовити на AliExpress за 3 492 рубля. Заберіть купон на сторінці товару, і ціна знизиться до 3 356 рублів. В наявності є всі три кольори: біла, рожева і чорна. Зверніть увагу: продавець замінив новою моделлю оголошення для SOOCAS X3S, тому відгуки відносяться до старої моделі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *