Xiaomi представила бездротової праска з функцією відпарювання

Розробники заощадили на проводах, тому праска вийшов дуже дешевим.

Компанія Xiaomi анонсувала недорогий праска Lofans Cordless Steam Iron, який можна використовувати як для прасування, так і для відпарювання одягу на плічках. Він поставляється з док-станцією, яка і забезпечує підживлення. Хоча використовувати праску можна і в провідному режимі прямо разом з зарядкою.

Від’єднати праска від дока можна тільки після повного нагріву, рівень якого залежить від вибраного режиму роботи. До досягнення потрібної температури утримуючий пристрій затискач не розблокується.

Xiaomi представила бездротової праска з функцією відпарювання

Після від’єднання від зарядної станції праска може підтримувати нагрівання близько 2 хвилин. В цей час доступні всі функції, у тому числі і подача пари, для якої передбачено резервуар для води об’ємом 280 мл Цього повинно бути достатньо для кількох речей.

При потужності праски в 2 000 Вт максимальна робоча температура досягає 200 градусів. Нагрівання займає 35 секунд. Для зниження ризику зіпсувати делікатні тканини передбачено спеціальне іонне покриття підошви.

Xiaomi представила бездротової праска з функцією відпарювання

Крім цих характеристик і можливості працювати без проводу Lofans Cordless Steam Iron відрізняється доступністю — коштує він всього 199 юанів (≈1 900 рублів). У Китаї продажі почнуться вже найближчим часом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *