Xiaomi представила аватари Mimoji, «змальовані» з Memoji від Apple

Китайська компанія продовжує запозичувати ідеї у Apple.

Вчора Xiaomi представила смартфони CC9 і CC9e — перші в новій молодіжній серії. Разом з ними компанія показала 3D-аватари Mimoji, які можна створювати за допомогою цих пристроїв. І відрізнити їх від Memoji, які з’явилися в iOS 12, дуже складно.

Mimoji дозволяють створити на смартфоні мультяшну копію свого обличчя і використовувати її в чатах. Xiaomi вирішила не морочитися і практично повністю скопіювала Memoji від Apple — аж до виразів обличчя і колірної палітри.

Xiaomi представила аватари Mimoji, «змальовані» з Memoji від Apple

3D-аватари були доступні на смартфонах Xiaomi і раніше, але раніше своє обличчя можна було перенести тільки на мордочку тварини. Тепер же набір включає і людські обличчя: саме через них Mimoji здаються такими схожими на Memoji.

Xiaomi представила аватари Mimoji, «змальовані» з Memoji від Apple

Втім, варто відзначити, що Apple більше не є власником ексклюзивних прав на 3D-аватари і навіть на торговельну марку Memoji. Концепція існувала і раніше в безлічі сторонніх додатків.

В області програмних функцій смартфонів в законодавчому плані панує плутанина. Навряд чи Apple буде подавати на Xiaomi в суд. Тим не менш, вся ця ситуація — ще одне нагадування про те, що китайський гігант навряд чи став би гігантом, якщо б не копіював всі у купертинской компанії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *