Xiaomi і Philips представили настільну лампу, керовану зі смартфона

Вимикайте світло, не встаючи з ліжка.

Xiaomi і Philips анонсували Mijia Philips Desk Lamp — стильну настільну лампу для розумного будинку. Вона береже очі користувача і не займає багато місця.

Як повідомляють виробники, пристрій орієнтоване головним чином на дітей. Сітчаста конструкція рівномірно розсіює світло, а світлодіодні лампи Philips EyeComfort максимально наближають до природного освітлення.

Xiaomi і Philips представили настільну лампу, керовану зі смартфона

Пристрій зроблений з алюмінієвого сплаву і нержавіючої сталі, максимальна висота — 56 див. В такому вигляді Mijia Philips Desk Lamp висвітлює площа 1,5 м2. Два гнучких 5-вісних шарніра дозволяють підібрати оптимальне розташування джерела світла. Це важливо, адже правильне й рівномірне освітлення знижує навантаження на очі.

Довжина підстави лампи складає всього 15 см, тому вона не займе багато місця на столі. Конструкція збалансована таким чином, щоб пристрій було складніше перекинути.

Xiaomi і Philips представили настільну лампу, керовану зі смартфона

Лампа сумісна з екосистемою розумного будинку Mijia. Це означає, що ви можете керувати їй зі смартфона через фірмовий додаток. Якщо у вас вдома є кілька освітлювальних приладів Mijia, то можна включати і вимикати їх одночасно. Це чудовий вихід із ситуації, коли треба погасити світло, але з ліжка вилазити не хочеться.

Mijia Philips Desk Lamp оцінили в 569 юанів (≈5 200 рублів). Після релізу в Китаї новинка з’явиться і на AliExpress.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *