WriteInOne: нове життя старої програми

Сьогодні хотів би розповісти про програмці, яка вірою і правдою служить мені вже не один місяць і яку я до цього незаслужено ігнорував в оглядах софту. Отже, зустрічайте: WriteInOne, простенький редактор текстових і rich text документів, здатний, тим не менш заощадити чимало часу.

WriteInOne: нове життя старої програмиВласне, якщо говорити про редагуванні RTF/DOC/Plaintext документів, то можливості програми знаходяться приблизно на одному рівні з TextEdit, тобто поправде кажучи, ніякі: примітивні інструменти форматування, відсутність адекватної роботи зі стилями та інші принади. Редагування HTML-файлів зроблена не краще: ні тобі підсвічування ні автодоповнення тегів. Кнопка превью є і на тому спасибі…

Власне, використовувати додаток за прямим призначенням не є краща ідея. Набагато цікавіше інше: вміння програми зберігати записи без збереження їх у файли, що дуже зручно для короткочасного зберігання великих обсягів тексту. Потрібно нам скинути кудись шматок документа, — просто поміщаємо його в WriteInOne, а згодом видаляємо запис. Завдяки можливості працювати одночасно з купою подібних «неіснуючих» документів програма перетворюється у відмінний засіб роботи з примітками.

P. S.: Судячи по всьому проект благополучно «загнувся», що, втім, не заважає використовувати останню доступну версію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *