Wonders для iOS — надихаючі історії для тих, хто любить подорожі

Wonders — це додаток, в якому містяться десятки історій мандрівників. Кожна історія воістину чудова, але є мінус — всі вони на англійській мові. Тому, якщо ви знаєте англійську і любите подорожі, Wonders потрібно завантажувати, тим більше що додаток безкоштовно.

На е рідко з’являються огляди англомовних програм. Ми пам’ятаємо про те, що наші читачі російськомовні і лише невелика кількість людей витрачають час на читання текстів англійською мовою. Але додаток Wonders настільки крута, що ми не могли про нього не розповісти.

У Wonders потрапляють обрані статті мандрівників, які можуть не тільки розповісти хорошу історію, але і доповнюють її фантастичними фотографіями. Всі історії розділені на категорії: People, Good Vibes, Snow, Rain. Щоб допомогти сервісу більш точно підбирати тексти, потрібно ставити лайки вподобаним матеріалів.

Wonders для iOS — надихаючі історії для тих, хто любить подорожі Wonders для iOS — надихаючі історії для тих, хто любить подорожі

Я далеко не затятий мандрівник, але деякі історії читав з великим інтересом. Завжди цікаво дізнатися щось нове і зрозуміти, як живуть люди, у яких, грубо кажучи, немає вдома. Або їх дім — весь світ. Вибирайте будь-який варіант.

Wonders для iOS — надихаючі історії для тих, хто любить подорожі Wonders для iOS — надихаючі історії для тих, хто любить подорожі

Wonders — безкоштовний додаток. У ньому немає реклами і додаткових функцій. Це своєрідний аналог Medium, але тільки для тих, хто щиро цікавиться подорожами і всім, що з ними пов’язано.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *