Wiwex: незабутній пошук

Wiwex: незабутній пошукНе так давно відкрився оригінальний вітчизняний сервіс Wiwex, за допомогою якого ви зможете здійснювати пошук по відвіданих раніше сторінкам. В принципі, ситуація, коли пам’ятаєш, що «десь читав про це, але от де саме — не пам’ятаю» досить поширена. Вирішити проблему і намагаються творці Wiwex.

Принцип роботи сервісу простий — користувач встановлює плагін для браузера (є версії для Internet Explorer, Mozilla Firefox і навіть для Safari, версія Opera поки в розробці), а сервер індексує відвідані сторінки. Якщо ви працюєте за декількома комп’ютерами і з кількома браузера, буде потрібно встановити плагін для кожного з них. Зате буде формуватися єдина історія серфінгу.

Пошук можна звужувати, задаючи різні параметри (наприклад, приблизний час, коли була переглянута сторінка).

Крім того, що Wiwex дозволяє шукати по раніше відвіданих сторінок, він також може відображати картинки, які ви переглядали, запам’ятовувати запити до пошукових систем, вести статистику активності роботи в Мережі.

Зрозуміло, що таке «стеження» за серфінгом користувача, піднімає питання приватності, забезпечення безпеки зберігання даних і ін. Творці надали можливість вказувати списки сайтів, які не будуть індексуватися.

Wiwex

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *