WinRoll робить роботу з вікнами зручніше

Нагромадження відкритих вікон на робочому столі може дезорієнтувати користувача, по-цьому кожен намагається по-своєму працювати з ними – хтось завжди відкриває їх на повний екран, хтось згортає всі вікна, хтось шукає програми, які мінімізують вікна в трей, хтось ставить деякі вікна поверх всіх, якщо це дозволяє програма, хтось за допомогою спеціальних утиліт зменшує вікна до заголовків. Утиліта WinRoll вміє робити це все одна.

WinRoll робить роботу з вікнами зручніше

Як бачите, налаштування програми настільки прості, а сама вона така мала, що її робота не відчувається. Можна полі установки вказати їй стартувати разом з Windows, і взагалі забути про її існування. Крім перерахованого вище програма так само може робити згорнуті в заголовок вікна напівпрозорими, щоб Ви могли сконцентрувати увагу на іншому.

WinRoll робить роботу з вікнами зручніше WinRoll робить роботу з вікнами зручніше

Вікна згортаються не тільки заголовки, але і в трей, при чому кожне таке згорнуте вікно можна відображати і як у вигляді окремої іконки, так і у вигляді загального списку. Програма прекрасно працює на Windows XP, однак в Windows 7 вона не виконує частину своїх функцій (але зазначу, що без шкоди стабільності), мабуть це з-за нової панелі завдань, яка не схожа на ту, що є в молодших версіях Windows. Маленька, безкоштовна, відкрита, зручна утиліта. Лінк: http://www.palma.com.au/winroll/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *