WinFox — Firefox зі смаком Windows 7

Ті, хто вже спробував Windows 7, не могли не помітити нововведень, які з моєї точки зору значно поліпшили систему у порівнянні з Vista. Однією з таких новинок стала додавання Jump list (список команд і недавніх шляхів), що з’являється при правому кліку на іконці в оновленій панелі завдань. Це по справжньому зручний інструмент, повірте. Але не всі програми його підтримують, зокрема всіма нами улюблений Firefox поки що не підтримує цю функціональність (як і Chrome, втім). Однак ви можете отримати jump list вже зараз, ціною дев’ятисот викачаних кілобайт.


Щоб не бути голослівним я проілюструю як виглядає контекстне меню до установки Winfox:

WinFox — Firefox зі смаком Windows 7

І після її установки:

WinFox — Firefox зі смаком Windows 7

Як ви бачите, ви набагато швидше зможете зробити деякі стандартні операції, на кшталт переходу до часто використовуваного сервера, або створення нової вкладки. До речі, створення нового вікна — не така корисна функція: нове вікно програми можна створити клікнувши на іконку в панелі завдань середньою кнопкою миші (коліщатком).

Але все ж, незважаючи на те, що функціональність Jump list WinFox поступається такому в Microsoft Office 2010, це не дивно — з браузером такого і не повытворяешь.

WinFox (Windows 7 32/64)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *